Century Spring Corp CDM-158207CS
Part No.:
CDM-158207CS
Datasheet:
CDM-158207CS.pdf
Description:
DISC O=0.591, I=0.323, T=0.0276
Shipping
Inventory:800
Comments
CDM-158207CS Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.01mm)
Thickness:
0.028" (0.70mm)