Century Spring Corp CDM-168208CS
Part No.:
CDM-168208CS
Datasheet:
CDM-168208CS.pdf
Description:
DISC O=0.63, I=0.323, T=0.0315
Shipping
Inventory:875
Comments
CDM-168208CS Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.630" (16.00mm)
Thickness:
0.032" (0.81mm)