Century Spring Corp CDM-168209CS
Part No.:
CDM-168209CS
Datasheet:
CDM-168209CS.pdf
Description:
DISC O=0.63, I=0.323, T=0.0354
Shipping
Inventory:3,760
Comments
CDM-168209CS Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.630" (16.00mm)
Thickness:
0.035" (0.89mm)