Century Spring Corp CDM-188205CS
Part No.:
CDM-188205CS
Datasheet:
CDM-188205CS.pdf
Description:
DISC O=0.709, I=0.323, T=0.0197
Shipping
Inventory:25,022
Comments
CDM-188205CS Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.709" (18.01mm)
Thickness:
0.020" (0.51mm)