Century Spring Corp CDM-189207CS
Part No.:
CDM-189207CS
Datasheet:
CDM-189207CS.pdf
Description:
DISC O=0.709, I=0.362, T=0.0276
Shipping
Inventory:18,866
Comments
CDM-189207CS Specifications
Diameter - Inside:
0.362" (9.20mm)
Diameter - Outside:
0.709" (18.01mm)
Thickness:
0.028" (0.70mm)