Century Spring Corp CDM-208209CS
Part No.:
CDM-208209CS
Datasheet:
CDM-208209CS.pdf
Description:
DISC O=0.787, I=0.323, T=0.0354
Shipping
Inventory:182
Comments
CDM-208209CS Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.787" (19.99mm)
Thickness:
0.035" (0.89mm)