Century Spring Corp CDM-238208CS
Part No.:
CDM-238208CS
Datasheet:
CDM-238208CS.pdf
Description:
DISC O=0.906, I=0.323, T=0.0315
Shipping
Inventory:1,074
Comments
CDM-238208CS Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.906" (23.01mm)
Thickness:
0.032" (0.81mm)