Century Spring Corp CDM-63203CS
Part No.:
CDM-63203CS
Datasheet:
CDM-63203CS.pdf
Description:
DISC O=0.236, I=0.126, T=0.0118
Shipping
Inventory:0
Comments
CDM-63203CS Specifications
Diameter - Inside:
0.126" (3.20mm)
Diameter - Outside:
0.236" (5.99mm)
Thickness:
0.012" (0.31mm)