Century Spring Corp CDM-83203CS
Part No.:
CDM-83203CS
Datasheet:
CDM-83203CS.pdf
Description:
DISC SPRING
Shipping
Inventory:32,287
Comments
CDM-83203CS Specifications
Diameter - Inside:
0.126" (3.20mm)
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Thickness:
0.012" (0.31mm)