Century Spring Corp CDM-83204CS
Part No.:
CDM-83204CS
Datasheet:
CDM-83204CS.pdf
Description:
DISC O=0.315, I=0.126, T=0.0157
Shipping
Inventory:365
Comments
CDM-83204CS Specifications
Diameter - Inside:
0.126" (3.20mm)
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Thickness:
0.016" (0.41mm)