3M (TC) CF-42SC-005/PSA-12"X12"-6PK
Part No.:
CF-42SC-005/PSA-12"X12"-6PK
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
CF-42SC-005/PSA-12"X12"-6PK.pdf
Description:
CONFOR CF-42SC-005/PSA DAMPING F
Shipping
Inventory:0
Comments
CF-42SC-005/PSA-12"X12"-6PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
CONFOR™ SC
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
12.00" W x 12.00" L (304.8mm x 304.8mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)