3M (TC) CF-42SC-015/PSA-12"X12"-6PK
Part No.:
CF-42SC-015/PSA-12"X12"-6PK
Datasheet:
CF-42SC-015/PSA-12"X12"-6PK.pdf
Shipping
Inventory:0
Comments
CF-42SC-015/PSA-12"X12"-6PK Specifications
Size / Dimension:
12.00" W x 12.00" L (304.8mm x 304.8mm)
Thickness:
0.059" (1.50mm)