3M (TC) CF-42SC-015/PSA-2"X2"-50PK
Part No.:
CF-42SC-015/PSA-2"X2"-50PK
Datasheet:
CF-42SC-015/PSA-2"X2"-50PK.pdf
Shipping
Inventory:96
Comments
CF-42SC-015/PSA-2"X2"-50PK Specifications
Size / Dimension:
2.00" W x 2.00" L (50.8mm x 50.8mm)
Thickness:
0.059" (1.50mm)