3M (TC) CF-42SC-015/PSA-5"X7"-10PK
Part No.:
CF-42SC-015/PSA-5"X7"-10PK
Datasheet:
CF-42SC-015/PSA-5"X7"-10PK.pdf
Shipping
Inventory:4
Comments
CF-42SC-015/PSA-5"X7"-10PK Specifications
Size / Dimension:
5.00" W x 7.00" L (127.0mm x 177.8mm)
Thickness:
0.059" (1.50mm)