3M (TC) CF-47SC-015/PSA-1"X1"-50PK
Part No.:
CF-47SC-015/PSA-1"X1"-50PK
Datasheet:
CF-47SC-015/PSA-1"X1"-50PK.pdf
Description:
CONFOR CF-47SC-015/PSA DAMPING F
Shipping
Inventory:0
Comments
CF-47SC-015/PSA-1"X1"-50PK Specifications
Series:
CONFOR™ SC
Size / Dimension:
1.00" W x 1.00" L (25.4mm x 25.4mm)
Thickness:
0.059" (1.50mm)