3M (TC) CF-47SC-015/PSA-2"X2"-50PK
Part No.:
CF-47SC-015/PSA-2"X2"-50PK
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
CF-47SC-015/PSA-2"X2"-50PK.pdf
Description:
CONFOR CF-47SC-015/PSA DAMPING F
Shipping
Inventory:0
Comments
CF-47SC-015/PSA-2"X2"-50PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
CONFOR™ SC
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
2.00" W x 2.00" L (50.8mm x 50.8mm)
Thickness:
0.059" (1.50mm)