3M (TC) CF-47SC-015/PSA-5"X7"-10PK
Part No.:
CF-47SC-015/PSA-5"X7"-10PK
Datasheet:
CF-47SC-015/PSA-5"X7"-10PK.pdf
Description:
CONFOR CF-47SC-015/PSA DAMPING F
Shipping
Inventory:0
Comments
CF-47SC-015/PSA-5"X7"-10PK Specifications
Series:
CONFOR™ SC
Size / Dimension:
5.00" W x 7.00" L (127.0mm x 177.8mm)
Thickness:
0.059" (1.50mm)