Essentra Components CSR6-224-01
Part No.:
CSR6-224-01
Datasheet:
CSR6-224-01.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.224"
Shipping
Inventory:1,425
Comments
CSR6-224-01 Specifications
Length:
0.224" (5.70mm)
Width:
Height:
0.224" (5.70mm)
Diameter - Outside:
0.394" (10.01mm)