Essentra Components CSR6-295-01
Part No.:
CSR6-295-01
Datasheet:
CSR6-295-01.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.295"
Shipping
Inventory:984
Comments
CSR6-295-01 Specifications
Length:
0.295" (7.49mm)
Width:
Height:
0.295" (7.49mm)
Diameter - Outside:
0.394" (10.01mm)