Essentra Components CSR6-787-01
Part No.:
CSR6-787-01
Datasheet:
CSR6-787-01.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.787"
Shipping
Inventory:59
Comments
CSR6-787-01 Specifications
Length:
0.787" (20.00mm)
Width:
Height:
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside:
0.394" (10.01mm)