Essentra Components CSR8-224-01
Part No.:
CSR8-224-01
Datasheet:
CSR8-224-01.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.224"
Shipping
Inventory:701
Comments
CSR8-224-01 Specifications
Length:
0.224" (5.70mm)
Width:
Height:
0.224" (5.70mm)
Diameter - Outside:
0.436" (11.07mm)