Essentra Components CSR8-295-01
Part No.:
CSR8-295-01
Datasheet:
CSR8-295-01.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.295"
Shipping
Inventory:3,168
Comments
CSR8-295-01 Specifications
Length:
0.295" (7.49mm)
Width:
Height:
0.295" (7.49mm)
Diameter - Outside:
0.436" (11.07mm)