Essentra Components CSR8-394-01
Part No.:
CSR8-394-01
Datasheet:
CSR8-394-01.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394"
Shipping
Inventory:10,022
Comments
CSR8-394-01 Specifications
Length:
0.393" (10.00mm)
Width:
Height:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.436" (11.07mm)