Ruland Manufacturing DCDK36-15MM-1/2"-A
Part No.:
DCDK36-15MM-1/2"-A
Datasheet:
DCDK36-15MM-1/2"-A.pdf
Description:
15 MM X 1/2" DISC COUPLING
Shipping
Inventory:5
Comments
DCDK36-15MM-1/2"-A Specifications
Specifications:
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length