Ruland Manufacturing DCDK36-17MM-5/8"-A
Part No.:
DCDK36-17MM-5/8"-A
Datasheet:
DCDK36-17MM-5/8"-A.pdf
Description:
17 MM X 5/8" DISC COUPLING
Shipping
Inventory:5
Comments
DCDK36-17MM-5/8"-A Specifications
Specifications:
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length