Ruland Manufacturing DCDK36-19MM-5/8"-A
Part No.:
DCDK36-19MM-5/8"-A
Datasheet:
DCDK36-19MM-5/8"-A.pdf
Description:
19 MM X 5/8" DISC COUPLING
Shipping
Inventory:7
Comments
DCDK36-19MM-5/8"-A Specifications
Specifications:
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length