Ruland Manufacturing DCDK36-24MM-3/4"-A
Part No.:
DCDK36-24MM-3/4"-A
Datasheet:
DCDK36-24MM-3/4"-A.pdf
Description:
24 MM X 3/4" DISC COUPLING
Shipping
Inventory:6
Comments
DCDK36-24MM-3/4"-A Specifications
Specifications:
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length