Ruland Manufacturing DCDK36-25MM-3/4"-A
Part No.:
DCDK36-25MM-3/4"-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
DCDK36-25MM-3/4"-A.pdf
Description:
25 MM X 3/4" DISC COUPLING
Shipping
Inventory:6
Comments
DCDK36-25MM-3/4"-A Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Disc Coupling
Specifications:
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length