Ruland Manufacturing DCDK36-28MM-3/4"-A
Part No.:
DCDK36-28MM-3/4"-A
Datasheet:
DCDK36-28MM-3/4"-A.pdf
Description:
28 MM X 3/4" DISC COUPLING
Comments
DCDK36-28MM-3/4"-A Specifications
Specifications:
2.250" (57.15mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length