Mechatronics Bearing Group DDRI814ZZRA3P25LY121
Part No.:
DDRI814ZZRA3P25LY121
Manufacturer:
Mechatronics Bearing Group
Category:
Bearings
Package:
Datasheet:
DDRI814ZZRA3P25LY121.pdf
Shipping
Inventory:468
Comments
DDRI814ZZRA3P25LY121 Specifications
Manufacturer
Mechatronics Bearing Group
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Ball Bearing
Inner Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Outer Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"