Aearo Technologies LLC, a 3M company E-50SMPSA-10"X10"-5PK
Part No.:
E-50SMPSA-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
Description:
ALUMINIZED FACING FOAM 10X10 5PK
Shipping
Inventory:4
Comments
E-50SMPSA-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
Series:
TUFCOTE
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.125" (3.18mm)