3M (TC) ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK
Part No.:
ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK.pdf
Description:
FOAM 54.02X1200" PLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:2
Comments
ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.190" (4.83mm)