3M (TC) ENG-LS-2006-10"X10"-5PK
Part No.:
ENG-LS-2006-10"X10"-5PK
Datasheet:
ENG-LS-2006-10"X10"-5PK.pdf
Description:
FOAM 10"X10" POLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:1
Comments
ENG-LS-2006-10"X10"-5PK Specifications
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.060" (1.52mm)