Chip Quik Inc. ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25
Part No.:
ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25.pdf
Description:
BLACK ESD FOAM, LEAD INSERTION G
Shipping
Inventory:113
Comments
ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25 Specifications
Manufacturer
Chip Quik Inc.
Series:
CHIPQUIK®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Size / Dimension:
9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm)
Thickness:
0.250" (6.35mm)