Chip Quik Inc. ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25
Part No.:
ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25
Datasheet:
ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25.pdf
Description:
BLACK ESD FOAM, LEAD INSERTION G
Shipping
Inventory:63
Comments
ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25 Specifications
Size / Dimension:
12.00" W x 24.00" L (304.80mm x 609.60mm)
Thickness:
0.250" (6.35mm)