Chip Quik Inc. ESD-FOAM-BLACK-24X18X0.25
Part No.:
ESD-FOAM-BLACK-24X18X0.25
Datasheet:
ESD-FOAM-BLACK-24X18X0.25.pdf
Description:
BLACK ESD FOAM, LEAD INSERTION G
Shipping
Inventory:37
Comments
ESD-FOAM-BLACK-24X18X0.25 Specifications
Size / Dimension:
18.00" W x 24.00" L (457.2mm x 609.6mm)
Thickness:
0.250" (6.35mm)