Chip Quik Inc. ESD-FOAM-BLACK-36X24X0.25
Part No.:
ESD-FOAM-BLACK-36X24X0.25
Datasheet:
ESD-FOAM-BLACK-36X24X0.25.pdf
Description:
BLACK ESD FOAM, LEAD INSERTION G
Shipping
Inventory:25
Comments
ESD-FOAM-BLACK-36X24X0.25 Specifications
Size / Dimension:
24.00" W x 36.00" L (609.60mm x 914.40mm)
Thickness:
0.250" (6.35mm)