Chip Quik Inc. ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5
Part No.:
ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5
Datasheet:
ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5.pdf
Description:
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Shipping
Inventory:60
Comments
ESD-FOAM-PINK-12X9X0.5 Specifications
Size / Dimension:
9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)