Chip Quik Inc. ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5
Part No.:
ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5
Datasheet:
ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5.pdf
Description:
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Shipping
Inventory:49
Comments
ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5 Specifications
Size / Dimension:
12.00" W x 24.00" L (304.80mm x 609.60mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)