Chip Quik Inc. ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5
Part No.:
ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5
Datasheet:
ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5.pdf
Description:
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Shipping
Inventory:62
Comments
ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5 Specifications
Size / Dimension:
18.00" W x 24.00" L (457.2mm x 609.6mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)