Chip Quik Inc. ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5
Part No.:
ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5
Datasheet:
ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5.pdf
Description:
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Shipping
Inventory:2
Comments
ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5 Specifications
Size / Dimension:
24.00" W x 36.00" L (609.60mm x 914.40mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)