onsemi FOD3150ASDV
Part No.:
FOD3150ASDV
Package:
8-SMD, Gull Wing
Datasheet:
FOD3150ASDV.pdf
Description:
OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8SMD
Shipping
Inventory:1,000
Comments
FOD3150ASDV Specifications
Package/Case:
8-SMD, Gull Wing
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Common Mode Transient Immunity (Min):
20kV/µs
Current - Output High, Low:
2A, 2A
Current - Peak Output:
3A
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
1.5V
Current - DC Forward (If) (Max):
25 mA
Voltage - Output Supply:
15V ~ 30V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C