Aearo Technologies LLC, a 3M company G-410-V2590
Part No.:
G-410-V2590
Datasheet:
G-410-V2590.pdf
Shipping
Inventory:0
Comments
G-410-V2590 Specifications
Head Diameter:
0.377" (9.58mm)
Mounting Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Height:
0.230" (5.84mm)