Aearo Technologies LLC, a 3M company G-410-V2599
Part No.:
G-410-V2599
Datasheet:
G-410-V2599.pdf
Description:
SCREW GROMMET THERMOPLASTIC NAT
Shipping
Inventory:26,646
Comments
G-410-V2599 Specifications
Head Diameter:
0.377" (9.58mm)
Mounting Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Height:
0.230" (5.84mm)