Ondrives.US Corp GA1250-90
Part No.:
GA1250-90
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.125 DIA. X 9IN LG
Shipping
Inventory:101
Comments
GA1250-90 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
12L14
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.125" Dia x 9.000" L (3.17mm x 228.60mm)