Ondrives.US Corp GA1875-30
Part No.:
GA1875-30
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:331
Comments
GA1875-30 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
12L14
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.187" Dia x 3.000" L (4.74mm x 76.20mm)