Ondrives.US Corp GA1875-40
Part No.:
GA1875-40
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 4IN LG
Shipping
Inventory:171
Comments
GA1875-40 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
12L14
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.187" Dia x 4.000" L (4.74mm x 101.60mm)