Ondrives.US Corp GA2500-30
Part No.:
GA2500-30
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:283
Comments
GA2500-30 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
12L14
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.250" Dia x 3.000" L (6.35mm x 76.20mm)