Ondrives.US Corp GA2500-40
Part No.:
GA2500-40
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 4IN LG
Shipping
Inventory:111
Comments
GA2500-40 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 4.000" L (6.35mm x 101.60mm)