Ondrives.US Corp GP0781-40
Part No.:
GP0781-40
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.0781 DIA. X 4IN LG
Shipping
Inventory:123
Comments
GP0781-40 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.078" Dia x 4.000" L (1.58mm x 101.60mm)